Szukaj

Stowarzyszenie Kobiety i Wino

Stowarzyszenie Kobiety i Wino to ogólnopolska organizacja kobieca, która edukuje o winie, promuje wartościowy styl życia oraz aktywizuje przedsiębiorczość kobiet.Jest równolatką mojej ZaKładki, początek roku 2013 był tą chwilą, kiedy zawiązały się obie zupełnie niezależnie.


I choć towarzyszyłam początkom tylk jednej z nich, dwa lata temu dołączyłam do Kobiet, aby poszerzać swoją wiedzę winiarską podczas licznych szkoleń i kobiecych spotkań przy winie. W tym roku moje losy jeszcze silniej związały się ze Stowarzyszeniem.
Kobiety i Wino to pierwsza  tego typu grupa zrzeszająca przedsiębiorcze kobiety, chcące zwiększyć swoją wiedzę o winie.Celem Stowarzyszenia jest rozwijanie wiedzy enologicznej, odkrywanie filozofii wina w jego aspektach kulturowych, kulinarnych, prozdrowotnych i wzbogacajacych jakość życia. Formy działania to przede wszystkim szkolenia dla szerokiej grupy odbiorców, zarówno tych związanych z gastronomią i winiarstwem w Polsce jak i dla miłośników wina.
Członkiniami są importerki, restauratorki, enolożki, dziennikarki, blogerki oraz pasjonatki wina.

I na czele tej właśnie grupy kobiet stanęłam podczas walnego zebrania Stowarzyszenia w minioną sobotę, podczas wyborów wśród członkiń do 3 kadencji Zarządu.

Komentarze

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania